Zamknięcie największej ruletki w CS:GO - CSGOPolygon upada!

Zamknięcie największej ruletki w CS:GO - CSGOPolygon upada!

Ważna informacja dla wszystkich miłośników skinów do CS:GO oraz ruletek czy innych stron gamblingowych. Właściciele największej ruletki na świecie (tuż po CSGODouble oraz CSGOFast) CSGOPolygon poinformowali o zamknięciu najbardziej dochodowej strony hazardowej.

Odbierz darmowe skiny CS:GO - Lista ruletek CS GO darmowe kodyOdbierz darmowe coinsy do betowania w CS:GO

CSGOPolygon zamknięte - upadek strony hazardowej

Od wczoraj (tj. 07.12.2017) na stronie CSGOPolygon widnieje informacja odnośnie zamknięcia największego serwisu gamblingowego w CS:GO. Dokładna notka brzmi następująco:
The website is closed for maintenance. Please withdraw your balance.
Nie ma żadnej większej informacji na temat zamknięcia. Nie podany został również żaden powód. Czyżby chodziło znowu o zakazy uprawiania hazardu w sieci? Tego nie wiadomo. Upadek, czyt. zamknięcie strony następuje bardzo po cichu, poza oficjalną informacją na stronie i kilku portali social media nie ma nic na ten temat.

Wypłacanie skinów z CSGOPolygon

Jednocześnie przy zamknięciu właściciele poinformowali i udostępnili skiny, do wypłacenia całego swojego balansu ze strony, gdyż w przypadku zamknięcia (jeśli nie uda Wam się wypłacić skinów) skiny/coinsy przepadną i nigdy nie zostaną Wam zwrócone. W tym wypadku udaj się szybko (jeśli posiadasz na CSGOPolygon jakiekolwiek saldo) na stronę i rozegraj/wypłać wszystkie pieniądze jakie tylko tam posiadasz. Po zamknięciu strony nie odzyskasz do nich dostępu.

Taka informacja została opublikowana jedynie na stronie, rosyjskim portalu VK oraz na grupie Steam. Co ciekawe oficjalny Facebook oraz Twitter serwisu CSGOPolygon nie udostępnił żadnej treści w tym temacie.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.