Wymiana skrzynek CS:GO - jak wymienić skrzynki na skiny?

Wymiana skrzynek CS:GO - jak wymienić skrzynki na skiny?

Zalegające w ekwipunku skrzynki/case'y to problem wielu graczy. Są warte kilka centów, zazwyczaj mało kto kupuje je na markecie, a żadne ruletki czy strony gamblingowe nie przyjmują tych itemów ze względu na niską wartość. W tym poradniku znajdziesz rozwiązanie i dowiesz się co to jest wymiana skrzynek w CS:GO oraz jak wymienić skrzynki na skiny.


Odbierz darmowe skiny CS:GO - Lista ruletek CS GO darmowe kodyOdbierz darmowe coinsy do betowania w CS:GO

Skrzynki w CS:GO, czyli itemy z niską wartością

Case'y w Counter-Strike: Global Offensive możemy zdobyć na kilka sposobów, najpopularniejszym z nich oczywiście jest drop po rozegraniu meczu (czy to casual, czy matchmakinga czy na serwerze społeczności). Istnieją również inne drogi ich otrzymania, jak kupno na markecie Steam, sklepach ze skinami czy wygraniu w jakimś jackpot'cie.

Problem potem pojawia się jednak ze spieniężeniem tego bądź wymianą kilku skrzynek na bardziej wartościowe skiny. Większość serwisów hazardowych, takich jak ruletki, upgradery, coinflipy, crashe nie przyjmują takich "śmieci" ze względu na ich niską wartość. Nie przyjmują dlatego, ponieważ ciężko jest się faktycznie potem tym wymieniać.

Zobacz również: Zmieniona czcionka w CS:GO - download i poradnik

Co nam zostaje? No na szybko każdy pomyśli o wystawieniu skrzynki na rynku Steam. Dobra, ale po pierwsze co nam da jedna skrzynka? Po odliczeniu prowizji zostanie nam dokładnie 0,01$ czyli 1 cent. Niewiele, prawda? Inaczej sytuacja ma się gdy mamy ich w ekwipunku kilkanaście bądź kilkadziesiąt. Jednak i tu pojawia się problem, bo niestety ogranicza nas czas. Nie wiemy kiedy nasze przedmioty zostaną wykupione z rynku, a przecież takich skrzynek są tysiące.

No dobra, skrzynki zostały sprzedane, mamy na swoim koncie kilkanaście/kilkadziesiąt centów, co dalej? Ostatnią bolączką jest 7-dniowa blokada skina po kupieniu go z marketu. O ile skina chcemy zachować dla siebie - super, mamy to co chcieliśmy, zadanie wykonane. Co jeśli chcesz spróbować pomnożyć wartość tego skina na jakiejś ruletce? Specjalnie dla kilku centów czekał będziesz tydzień? Specjalnie dla Ciebie powstała dalsza część poradnika, w której dowiesz się o wymianie skrzynek CS:GO oraz o tym jak takie skrzynki wymienić na skiny.

Wymiana skrzynek CS:GO - co, gdzie, jak?

W tej sekcji opiszę wszystkie znane graczom sposoby, dzięki którym w łatwy i szybki sposób wymienisz skrzynki CS:GO na skiny, z którymi w przyszłości będziesz mógł robić co tylko zechcesz.

Jak wymienić skrzynie w CS:GO?

Jak? Bardzo prosto! Może Cię to zdziwić, ale jest kilka fajnych sposobów, aby Twoje inventory świeciło skinami, a nie skrzynkami. Do tych pomysłów należą:

  • strony hazardowe (ruletki), które akceptują skrzynki;
  • grupy Steam, na których można wymieniać się skrzynkami za skiny;
  • boty do wymiany, które akceptują i wymieniają się za skrzynki.

Każdy z tych sposobów Wam omówię i przedstawię jak to działa oraz jak się wymieniać.

Strony do wymiany skrzynek CS:GO

Może się to wydawać dziwne, ale tak - są ruletki, które przyjmują skrzynki. Co prawda nie dostaniecie nic w zamian od tak, jednakże za te skrzynki jesteście w stanie zagrać na ruletce, czy też wypłacić skiny z Withdraw, który ta strona oferuje.

Zobacz również: Strony do tradowania CS:GO - Handel, wymiany, skiny!

Co musicie zrobić? Na każdej z tych stron (lista będzie aktualizowana specjalnie dla Was) logujecie się za pomocą Steama, następnie w zakładce z profilem uzupełniacie swój tradelink (który znajdziecie pod tym linkiem), a na końcu klikając Deposit/Depozyt składacie ofertę dla strony.

Wasze śmieciowe skiny, skrzynki zostają zamienione na punkty/coinsy na stronie, za które możecie wypłacić dużo lepszego skina.

Gdzie wymieniać skrzynki CS:GO - lista stron/serwisów:

Czyli lista serwisów akceptujących skrzynki:

  • CSGOJustice | kod na darmowe 0,50$: 76561198042170952
  • CSGOTune | kod na darmowe 0,50$: DFDBFBAA

Grupy Steam do wymiany skrzynek CS:GO/tanich skinów

Tutaj już sytuacja jest bardziej skomplikowana, bo niestety to w naszym interesie jest odezwać się do odpowiednich osób z grupy, które aktualnie poszukują skrzynek. Można oczywiście wysłać jedynie ofertę, jednak nie mamy pewności, czy w danym momencie ta osoba jest zainteresowana.

Niemniej warto jest w takiej grupie uczestniczyć, bo czasem jest to jedyne rozwiązanie. UWAGA! Bardzo proszę, uważajcie na to z kim i czym się wymieniacie. Robicie to na własną odpowiedzialność.

Lista grup Steam do wymian skrzynkami:


Jeśli macie trochę czasu i chcecie się fajnie powymieniać tanimi skinami/skrzynkami to na pewno na takich grupach znajdziecie odpowiednią osobę.

Boty, czyli wymiana skrzynek CS:GO z botami

Ostatnim, chyba najlepszym, sposobem jest wymiana swoich skrzynek/tanich skinów z tradebotami. Te boty to nic innego jak algorytmy, które działają w ten sam sposób jak serwisy typu cs.money czy skintrades. Jeśli chcesz zapoznać się z tymi serwisami do tradowania bądź sprawdzić pełną listę botów zapraszam Cię tutaj.

Cały system opiera się generalnie na stworzeniu oferty dla bota. Bot ten automatycznie analizuje wysłaną przez nas ofertę i jeśli uzna ją za odpowiednią - zaakceptuje ją. Musisz pamiętać, że takie boty muszą zarabiać, stąd musisz wziąć równowartość Twoich skinów, bądź nawet trochę mniej.

Lista botów do wymian:
Ich systemy mogą się zmieniać, dlatego musisz kontrolować, czy aktualnie boty są w stanie przyjąć ofertę ze skrzynkami. Pamiętaj, aby nie oddawać im żadnych skinów, tzn. nie wpłacać im nic na początku. Wymieniasz się 1:1 w jednej ofercie.

Wymiana skrzynek CS:GO - podsumowanie

Czas na małe podsumowanie. Skoro znasz już wszystkie te sposoby to pewnie zapytasz - który jest najlepszy? Nie odpowiem Ci na to pytanie konkretnie, musisz sam sprawdzić gdzie w danym momencie jest najlepiej i najszybciej. Mogę jedynie podpowiedzieć, że najsprawniej będzie oczywiście z tradebotami, bo robią to automatycznie.

Jeśli masz jakieś pytania - zadaj mi je w komentarzu bądź drogą mailową. Zapraszam również do sprawdzenia i przeczytania innych artykułów na stronie.

Zajrzyj również na inne nasze strony:

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.