Jak zdobyć pierwszą kosę w CS:GO za darmo? Sposoby na skiny!

Jak zdobyć pierwszą kosę w CS:GO za darmo? Sposoby na skiny!


Pewnie wielu z Was zastanawia się czy istnieją sposoby na zdobycie pierwszej kosy w CS:GO za darmo? Odpowiedź jest bardzo prosta - tak istnieją! W tym poradniku postaram się opisać Ci jak możesz zdobyć swoje wymarzone skiny, noże czy dolary zupełnie za darmo!Odbierz darmowe skiny CS:GO - Lista ruletek CS GO darmowe kodyOdbierz darmowe coinsy do betowania w CS:GO


Jak zdobyć pierwszą kosę w CS:GO zupełnie za darmo?

Odpowiedź jest bardzo prosta, jednak wiąże się oczywiście z hazardem, gamblingiem - niestety nie ma lepszego sposobu na zdobycie kosy niż zabawa na ruletce, crashu czy innych, nowych trybach w CS:GO. Robisz to na własną odpowiedzialność, ale sporo możesz zyskać - sposoby są oczywiście darmowe, pierwsza kosa w CS:GO bez wpłacania skinów.

Zobacz również: Jak oszukać ruletki w CS:GO? | Poradnik CS:GO

O co chodzi w tych sposobach? Musimy oczywiście korzystać z darmowych punktów jakie oferują nam strony hazardowe, czyli ruletki, crashe, coinflipy. Wbrew pozorom z darmowych coinsów czy dolarów można przy odrobinie szczęścia wycisnąć sporo dolarów, które później możemy wyciągnąć w postaci skinów i zamienić na jeden - droższą, pierwszą kosę w CS:GO.

Musimy zacząć od zdobycia pierwszych środków do gry, czyli darmowych coinsów/dolarów. W tym celu zostawiam Ci listę ZAUFANYCH stron do CS:GO, na których otrzymasz darmowe punkty do zaczęcia gry:

csgobounty free code csesport csgoderby free code raffle csgoempire free code csesport csgoroll free code csesport greenhunt free code raffle csgo500 free code csesports csgoexclusive free code csesport csgopolygon free code csgoesports gamdom free code raffle skinup free code csesports society free code csesport betsgg free code csesport csgofast free code 1CRIH4 sklepskiny free code csesport csgoskins free code csesport hellcase free code raffle skinhub free code csesport drakewing free code raffle drakelounge free code raffle drakemoon free code rafflee farmskins free code csesport csgodouble free code csesport csgolive free code rafflee daddyskins free code csesport casedrop free code csesport csgocase free code csesport csgoquiz free code csesport csgofliper free code csesport csgoboss free code csesport

Na każdej z tych stron dostaniesz darmowe dolary/coinsy/punkty do gry. Część z wyżej wymienionych to sklepy ze skinami, na których również możesz otworzyć za darmo skrzynkę, a później wypłacić skina do ekwipunku - tym samym zarabiając pierwsze darmowe skiny.

Jak grać na ruletkach, aby wygrać pierwszą kosę w CS:GO za darmo?

Pamiętaj, że na każdej z tych stron darmowe punkty odebrać możesz tylko raz. Co więc zrobić i jak grać, aby ich nie przegrać, a wygrać swoją pierwszą kosę w CS:GO za darmo?

Zacznij od tego, że nie możesz wjechać od razu całą sumą jaką masz - przegrasz i nic z tego nie będzie. Na stronach, które Ci podałem możesz dostać za darmo nawet 1000 coinsów (1 dolar), a więc już jest z czego robić swoją pierwszą w życiu darmową kosę!

Metoda podwajania może sprawdzić się bardzo dobrze, przy 1000 coinsów możesz zacząć od małej sumy np. 50 albo 100 coinsów.
Stawiasz tę kwotę na jeden kolor, np. czerwony. Jeśli wygrałeś - betuj dalej 100 coinsów. W przypadku przegranej podwój kwotę początkową i postaw na ten sam kolor. To pierwszy sposób na darmową kosę w CS:GO.

Drugi, równie skuteczny pomysł to próba wypatrywania patternu (pattern czyli schemat/układ kolorów na ruletkach). Patterny są dwa - pierwszym jest train, czyli pociąg (np. 10 czerwonych kolorów z rzędu) oraz rainbow, czyli tęcza (naprzemiennie występujące raz czarny, raz czerwony). Sposób polega na tym, żeby taki pattern wypatrzeć na ruletce i spróbować iść w niego, czyli jeśli jest rainbow i wypadł akualnie czarny, powinniśmy zbetować na kolor czerwony.


Zajrzyj również na inne nasze strony:

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.