Strony do tradowania CS:GO - Handel, wymiany, skiny!

Strony do tradowania CS:GO - Handel, wymiany, skiny!

Kiedyś CS:GO Lounge - dzisiaj mnóstwo stron do tradowania/wymieniania się skinami. Jeszcze niedawno trzeba było poświęcić trochę czasu, aby znaleźć osobę do wymiany skinami, aktualnie wszystko automatycznie robią za nas boty. Zobacz spis stron do tradowania w CS:GO oraz poradnik jak wymieniać się umiejętnie czyli jak zarabiać na tradowaniu się w CS:GO.


Odbierz darmowe skiny CS:GO - Lista ruletek CS GO darmowe kodyOdbierz darmowe coinsy do betowania w CS:GO

Wymiany na CS:GO Lounge

Kiedyś CS:GO Lounge był jednym z nielicznych serwisów, na których przesiadywała większość społeczności CS GO, która chciała wymienić się skinami, a nawet zarobić na wymianach. Jako że wtedy był to jedyny liczący się "market", zainteresowanie było ogromne, to też ludzi do handlu nie brakowało.

Również sporą popularność zyskał wówczas dzięki jedynemu na ten czas systemowi obstawiania meczy w CS GO. Aktualnie witryna świeci pustkami, po pierwsze z braku możliwości betowania/obstawiania, po drugie z community, które nie liczy na wymianę, a jedynie na próbę oszustwa, w najlepszym przypadku na zarobieniu na Tobie. Strona niepolecana, wręcz odradzana.

Zobacz również: Tradowanie w CS:GO - Łatwiejszy sposób na wymiany? | Update

Strony do tradowania z ludźmi w CS:GO

Tu pojawia się problem, dlaczego? Na ten moment ciężko znaleźć osobę, która chce się wymienić skinami 1:1. Często też trafia się osoba, która próbuje oszukać i to zniechęca potencjalnego handlarza. Łatwo można się na tym przejechać, dlatego nie polecam wymian na stronach typu CS:GO Lounge.

Strony do tradowania z botami w CS:GO

Ostatnio bardzo popularne stały się strony do tradowania, gdzie możemy automatycznie z botem wymienić się swoimi skinami, praktycznie 1:1 (piszę praktycznie, ponieważ strona musi zarabiać i pobiera sobie niewielką prowizję od każdej wymiany). Wielkim plusem jest to, że możemy takim botom śmiało oddać skiny o bardzo małej wartości (kilka centów), a wyciągnąć sobie skina za większą kwotę, czego na pewno nie zrobimy podczas wymiany z graczem.

Minusem jest oczywiście prowizja, jednak nie jest ona aż tak wielka (średnio od 2-5%), dlatego mając na uwadze, że możemy wyciągnąć lepszy/inny item musimy zgodzić się na warunki serwisu. Musimy jednak pamiętać i rozróżniać jak działa taki serwis. Wszelkie strony, na których najpierw musimy wpłacić skiny aby wyciągnąć inne są SCAMEM!

Zobacz również: Zarabianie na skinach CS:GO - NOWE TRYBY RULETKI!

Transakcja przeprowadzona jest poprawnie, kiedy w jednej wymianie oddajesz swoje skiny botowi, a bot oddaje swoje skiny Tobie. Zwróć jednak uwagę na wartość skinów, abyś czasem nie przepłacił.

Specjalnie dla Ciebie wyselekcjonowałem strony, które są godne zaufania i na których możesz śmiało tradować swoje skiny - lista tradebotów CS GO:


Tradeboty (boty Steam do wymiany skinami)

Ostatnim sposobem są tzw. Tradeboty, które już od dawna figurują w świecie wymian skinami. Jest to mniej więcej to samo co serwisy wyżej, jednak wszystko dzieje się na Steamie - wygląda to tak samo jak wymiana z graczem (przy czym również pobierają sobie prowizję, skin musi być tej samej lub większej wartości). Otwierasz ofertę wymiany, wybierasz swoje skiny i skiny bota, po czym jeśli bot uzna ofertę za dobrą - zaakceptuje ją.

Najlepsze (najpopularniejsze) Tradeboty to:


Zajrzyj również na inne nasze strony:

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.