Virtus.pro żegna się z ESL Pro League! PENTA Sports dominuje

virtus pro penta sports esl pro league baraże esl premiere


W 5. sezonie ESL Pro League Virtus.pro od samego początku nie pokazywało niczego dobrego. Widać było, że mecze te są dla nich ciężkie, a oni sami nie gają na maksimum swoich możliwości. Dzisiaj PENTA Sports zweryfikowała wszystko.

Dzisiejszego wieczoru Virtus.pro rozegrało swój ostatni mecz w rozgrywkach ESL Pro League. Był to mecz barażowy, który wygrany dawał szansę polskiej drużynie na utrzymanie się w lidze. Niestety, PENTA Sports, w której gra Paweł "innocent" Mocek, pokonała rywali bardzo wysokimi wynikami, przez co polski team Virtus.pro został zdegradowany do niższej, słabszej ligi jaką jest ESEA Premier Season 25.

  • Virtus.pro 0:2 PENTA Sports (Inferno 7:16; Train 7:16)

Polacy tak samo jak przez cały sezon, tak i dzisiaj nie pokazali na co ich stać. Spotkanie było bardzo kiepskie, jedynie momentami wydawało się, że są oni w stanie pokazać jeszcze pazur i zawalczyć o utrzymanie. Niemiecka organizacja zdecydowanie pokazała się z lepszej strony i to ona udowodniła, że zasługuje na slot w jednej z najlepszych lig na świecie, w której mierzyć się mogą z takimi ekipami jak: Fnatic, NiP, Astralis, SK Gaming.

W przyszłym sezonie ESEA Premier Season 25 Polacy będą mogli zawalczyć o powrót do sygnowanej logiem ESL rozgrywek, jednak na ten moment pogodzić się muszą z porażką i spadkiem do niższej ligi. Szansę natomiast wciąż ma ekipa "innocenta", którzy zawalczą o utrzymanie jutro z przegranym spotkania BIG vs HellRaisers.

Zajrzyj również na inne nasze strony:

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.