Mecz piłkarski Virtus.pro vs SK Gaming! Oficjalne informacje!

Virtus.pro vs SK Gaming - mecz piłkarski

Jakiś czas temu e-sportowy świat obiegła informacja o tym, że miałby się odbyć mecz piłkarski w wykonaniu drużyn z CS:GO, Virtus.pro oraz SK Gaming. Wszystko traktowane było z przymrużeniem oka, jednak od zabawy przeszło do czynów. Mecz piłki nożnej Virtus.pro vs SK Gaming oficjanlnie zostanie rozegrany!

Wszystko zaczęło się od Jarosława "Pashy" Jarząbkowskiego, który w imieniu całego składu Virtus.pro rzucił wyzwanie zawodnikom SK Gaming. Początkowo miał to być mecz towarzyski, gdzie całe spotkanie transmitowane byłoby na żywo, a zwycięzca zgarnąłby pulę 50 tysięcy dolarów. Kapitan drużyny z Brazylii, FalleN, oczywiście podjął się wyzwania od Polaków, dodatkowo podwajając stawkę. Wszystko oczywiście działo się przed IEM Katowice 2017.

Czas mijał, a po samym evencie nie było głośno o wcześniej ustalanej grze. Kibice spokojnie mogli pomyśleć, że to był jedynie żart, bo przecież oba teamy specjalizują się w zupełnie innej dziedzinie.

Jak się okazało, niedawno pojawiła się informacja na Twitterze, że sprawy w swoje ręce wzięli włodarze obu zespołów. Właściciele Virtus.pro oraz SK Gaming przy jednym stole doszli do porozumienia i wraz ze współpracą z firmą Esforce całe spotkanie transmitowane będzie na żywo.

W taki sposób na świat wyszła oficjalna informacja o rozgrywanym meczu. Wszystko będzie się działo pod wodzą kapitanów - Jarosława "Pashy" Jarząbkowskiego oraz Gabriela "FalleNa" Toledo, stawką będzie $100.000, a mecz odbędzie się 10 lipca 2017 roku, tuż po zakończeniu się turnieju ESL One Cologne 2017. Początkowo zakładano mecz 5v5, jednak i to uległo zmianie. Spotkanie rozgrywane będzie 7v7.

Pasha oraz FalleN skład na mecz

Co do ekip, jakie wezmą udział w "zabawie" oficjalne oświadczenie ma wyjść 24 kwietnia. Już w poniedziałek dowiemy się kogo zwerbują do swoich drużyn Pasha i FalleN.
Zabawne jest to, że całe to przedsięwzięcie zaczęło się od żartobliwej dyskusji na Twitterze, pomiędzy kapiatanami meczu piłkarskiego.

Zajrzyj również na inne nasze strony:

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.