Jak oszukać ruletki w CS:GO? | Poradnik CS:GO

jak oszukac ruletki w cs go

Jak oszukać ruletki w CS:GO?


UpgradeGG Free Code CSESPORTCSGO-Case Free Code CSESPORT

Oszukiwanie algorytmu ruletek w CS:GO

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy wszystkie strony związane z hazardem, gamblingiem, czyli każda ruletka, jackpot bądź inny serwis podobny do poprzednich może być ustawiony? Może inaczej zadam pytanie... jak oszukać ruletki w CS:GO? Czy jest to w ogóle możliwe?

Czy oszukiwanie jest dozwolone?

Jeśli zadałeś sobie takie pytanie, to niestety nie wiesz jakie są tego konsekwencje. Oszukiwanie jest nielegalne i jest zabronione. Jednak to, co chcę Ci dzisiaj przedstawić nie będzie żadnym oszustwem, bowiem opiszę tutaj jak w sprytny sposób grać na ruletkach, aby wszystkie algorytmy, które są tam poukrywane działały na naszą korzyść.

Skrypty do ruletek, czy działają?

Pewnie widziałeś gdzieś w sieci, najprawdopodobniej na YouTube, jak osoba na nagraniu próbowała przedstawić Ci skrypt (np. na csgopolygon), który miał "przewidywać" i pokazywać następny kolor, jaki ma się pojawić na ruletce, wyglądał on przykładowo tak:
skrypt csgopolygon
Musisz jednak wiedzieć, że coś takiego nie istnieje, nie ma prawa działać i jest zwyczajnym scamem (scam = oszustwo). Dlaczego? Otóż dlatego, że żaden zewnętrzny skrypt nie jest w stanie działać na podstawie algorytmów danej strony, ruletki. Ciekawym faktem jest jednak to, że owy skrypt miał jedną "fajną" funkcje, mianowicie działał tak, że wy widząc kolor obstawialiście dosyć sporo na kolor, który ma wypaść, a w momencie potwierdzenia postawienia beta (na podany w skrypcie SteamID64) został przelewany cały Wasz bilans, cały Wasz stan konta. Funkcja skryptu wyglądała mniej więcej tak:
skrypt csgopolygon
Takich rzeczy należy się wystrzegać i nie wierzyć wszystkiemu, co znajdziemy w internecie, ewentualnie możemy sami prześledzić kod i sprawdzić, czy nie znajdują się tam nieciekawe funkcje, opisy itp.

Jak grać na ruletkach, aby zawsze wygrywać?

To pytanie zadaje sobie każda osoba, która zaczyna z ruletkami, hazardem, a także taka, która siedzi już w tym znacznie dłużej - wiadomo, jeśli jest szansa na pewny zysk, to dlaczegoby z tego nie skorzystać? Prawda jest niestety brutalna, gdyż nie ma działającego sposobu na ruletki, nie ma nigdy 100% pewności, że uda nam się cokolwiek wygrać. Gry CS:GO takie jak ruletka, crash, coinflip itp. są grami losowymi. Oznacza to w praktyce, że nasza wygrana jest dosyć losowa, wszystko może zależeć od naszego szczęścia. Każda taka gra jest również grą liczbową. Odpowiada jej algorytm, który siedzi po drugiej stronie tej pięknie wyglądającej ruletki. To właśnie ta funkcja losuje nam przykładowo kolor na ruletce, wyznacza mnożnik na crashu czy wybiera stronę monety w przypadku gry coin flip. Kiedy już wiemy, że nie znajdziemy działającego sposobu, który w 100% zagwarantuje nam wygraną możemy przejść dalej, a mianowicie omówimy sobie czy można grać w taki sposób, aby przewidywać to, co algorytm może wypluć na ekran naszego monitora.

Sposoby na zwiększenie szansy na wygraną

Okej, gry losowe, losowość jest czynnikiem wiodącym w tym procesie, nie mamy na niego wpływu. Jednak jak grać, aby zwiększyć swoją szansę wygranej? Ciężko jest wiedzieć wszystko, ciężko jest również wszystko zgadywać. Przedstawię Wam sposoby na kilka z gier hazardowych w CS:GO, mianowicie typowa ruletka, crash oraz właśnie coin flip, czyli chyba trzy najpopularniejsze obecnie gry wybierane do pomnożenia swoich skinów tudzież pieniędzy.

Zobacz również: Jak zwiększyć FPS w CS:GO? 5 sposobów | Poradnik CS:GO

Ruletka CS:GO - każdy choć raz zagrał na tej grze, jak nie z darmowych monet to z własnych. Zwiększenie naszej szansy na zwycięstwo jest dosyć proste i związane ściśle z obserwacją kolorów, które aktualnie wypadają na ruletce. O czym mowa? Mowa o patternach (pattern = wzór, szablon, schemat), czyli o takim ustawieniu wypadającyh kolorów, które podpowiedzieć nam mogą jaki kolor wypadnie następny (odwołuję się do tekstu powyżej - nie ma żadnej gwarancji, 100% pewności, że tak właśnie będzie). Mamy generalnie 3 typy patternów: pierwszy - train, czyli "pociąg" tych samych kolorów jeden za drugim, przykładowo 6 czerwonych z rzędu, drugi - rainbow, z angielskiego tęcza, czyli naprzemiennie wypadajace kolory (czerwony, czarny, czerwony, czarny.. itd.), trzeci - po zielonym zawsze wypada kolor przeciwny do tego, który był przed wypadnięciem zielonego, generalnie nie polecam stosowanie tego patternu, gdyż jego szana niekiedy nie jest równa nawet 50%. Jak wygląda teraz Wasze zadanie? Musicie śledzić kolory i spróbować zgadnać czy układają się one w jakiś konkretny pattern. Po oszacowaniu możecie spróbować zaryzykować tym samym zwiększając szansę na powodzenie.

Crash CS:GO - chyba wiecie o co chodzi, typowy wykres, który rośnie od 1.00 w górę (czasami kończąc właśnie na 1.00), Wasza wygrana zależy od mnożnika, na którym zatrzymacie postawione skiny/coisny. Jeśli nie uda się Wam wypłacić na czas (mnożnik skończy się zanim zatrzymacie swoje środki) przegrywacie postawioną sumę. Jak możemy zwiększyć szansę wygranej na tej grze? Wracamy do obserwacji. Dokładnie tak, to najważniejsze co musicie robić w tej sytuacji. Na czym ma ta obserwacja polegać? W przeciwieństwie do ruletki tutaj nie ma kolorów, jednak również można zaobserwować patterny, czyli powtarzające się stale schematy. W tym przypadku mamy doczynienia z liczbami, a więc krótko mówiąc - obserwujemy, czy w ostatnim czasie miała miejsce fala małych liczb (np. 1.22, 1.37, 1.55 czy 1.69) czy znacznie większych (np. 3.44, 5.47 czy 9.96). To są właśnie dwa typy patternów, w takiej sytuacji (jeśli kilka małych lub większych liczb wypadały jedna po drugiej) stawiamy, a właściwie zatrzymujemy/wypłacamy swoje środki w zależności od patternu - jeśli było kilka większych liczb - nie trzymajmy długo, wypłaćmy poniżej 2.00, a nawet poniżej 1.50, jeśli było kilka mniejszych liczb, spróbujmy zaryzykować i wypłacić powyżej 2.00, 3.00 czy nawet powyżej 5.00. Tymi prostymi sposobami możemy nieco zaoszczędzić, a nawet sporo wygrać.

Coin Flip CS:GO - tutaj niestety zasada jest nieco inna, a i sytuacja bardziej skomplikowana. W typowym coin flipie dwie osoby wpłacają podobną (bądź taką samą) sumę w coinsach czy też skinach, a następnie algorytm losuje zwycięzce po przypisanej szansie na wygraną (ticketach). Jak zwiększyć swoje powodzenie, jeśli w tym przypadku walczymy z inną osobą? Często jest tak, że algorytm powiela tą samą rzecz, w naszym przypadku może być to strona monety bądź procent (niższy lub wyższy). Warto (jeśli zagraliśmy kilka gier lub widzimy po historii rozegranych gier) zaryzykować i postawić na stronę, która w ostatnim czasie wypadała częściej. W przypadku procentu (jeśli mamy możliwość wpłacenia mniej niż druga strona) możemy postawić na niższy procent z nadzieją, że większa szansa na wygraną w teorii nie zawsze przynosi oczekiwany rezultat.

Podsumowanie - ruletka, crash, coinflip w CS:GO

Generalnie cała "zabawa" (zabawa w cudzysłowie, bo hazard/gambling to nic dobrego) jest wtedy, kiedy nie stawiamy swoich pieniędzy, a próbujemy zarobić dla siebie z darmowych, jakie oferuje nam strona. Nie warto wpłacać swoich skinów czy pieniędzy, jeśli nie mamy ich zbyt dużo, bo niestety dużo możemy stracić. Szale takich gier są dwie, czasami wygramy bardzo wiele nie tracąc nic, a innym razem stracimy wszystko nie zarabiajac ani grosza.

Jeśli zaciekawiła Cię treść tego artykułu i chciałbyś (dzięki darmowym coinsom!) zarobić co nieco na swój wymarzony skin polecam Ci sprawdzone ruletki, strony, na których możesz spróbować swojego szczęścia, może wprowadzisz w życie jeden ze sposobów opisanych wyżej?

csgobounty free code csesport csgoatse free code csesport csgocasino free code csesport csgocrash free code fng-70952 csgoderby free code raffle csgoempire free code csesport csgoroll free code csesport greenhunt free code raffle casejar free code csesport csgo500 free code csesports csgocircle free code csesport csgoexclusive free code csesport csgopolygon free code csgoesports gamdom free code raffle skinup free code csesports society free code csesport betsgg free code csesport chefcases free code rafflee csgofast free code 1CRIH4 csgomiami free code csesport sklepskiny free code csesport csgoskins free code csesport hellcase free code raffle skinhub free code csesport drakewing free code raffle drakelounge free code raffle drakemoon free code rafflee farmskins free code csesport csgodouble free code csesport csgolive free code rafflee daddyskins free code csesport casedrop free code csesport csgomax free code csesport csgocase free code csesport csgomassive free code XCA49H csgoquiz free code csesport csgofliper free code csesport csgoboss free code csesport

Więcej znajdziesz w naszym spisie, kliknij tutaj.

Zajrzyj również na inne nasze strony, na których znajdziesz więcej ciekawostek, informacji czy stron z darmowymi coinsami/skinami!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.