Drakemoon - zbugowane skrzynki? Jak na nich zarobić? | CS:GO

Drakemoon - zbugowane skrzynki? Jak na nich zarobić? | CS:GO

Drakemoon - zbugowane skrzynki?

Strona Drakemoon pewnie jest Wam dobrze znana, bardzo popularna w internecie, reklamowana na wielu forach, przez różnych YouTube'rów. Ostatnio takich witryn pojawia się znacznie więcej, jednak ta była pierwszą taką w internecie. Natknąć się na niej możemy na skrzynki, które nazywane są zbugowanymi. Czy zbugowane skrzynki na Drakemoon'ie istnieją? Jak na nich zarobić? Czy w ogóle się da? Zapraszam do przeczytania artykułu.

Odbierz darmowe skiny CS:GO - Lista ruletek CS GO darmowe kodyOdbierz darmowe coinsy do betowania w CS:GO

Jak działa Drakemoon?

Serwis ten stał się słynny ze względu na sposób w jaki wydaje się tam pieniądze/skiny bądź też je wygrywa. Zastąpił on tradycyjne otwieranie skrzynek w CS:GO, gdzie w przeciwieństwie do niego (czysto teoretycznie) wydając taką samą kwotę możemy wyjść na tym znacznie lepiej niż wydając pieniądzę na skrzynki i klucze od producenta gry - Valve. Samym systemem niezbyt się różni - po prostu otwieramy skrzynki, z których mamy szansę zdobyć, wydropić ciekawe przedmioty, które są warte grube tysiące złotych, ewentualnie będziemy musieli zadowolić się kilkoma złotymi w przypadku wydropienia tanich przedmiotów.
Drakemoon skrzynki

Zysk na Drakemoon jest możliwy?

Drakemoon jest oczywiście stroną gamblingową, znaczy to mniej więcej tyle, że łatwo się od tego uzależnić. Musicie też pamiętać, że właściciel musi na niej zarabiać, więc pewne jest, że nie każdy otrzyma za pierwszy razem Dragon Lore czy ulubionego Karambita. Szanse, czyli procenty są jasno określone (w liczbach, ticketach), więc nie ma mowy o oszustwie. Problem jest nico inny. Z tego co udało mi się zauważyć, maksymalny procent na dany skin na Drakemoonie wynosi 30%. Wraz ze wzrostem szans na zdobycie drogiego skina wzrasta cena skrzynki. W takim wypadku, wiedząc, że mamy 30% na dobry skin istnieje dość duża szansa, że to właśnie nam uda się zrobić profit, zarobić na kilkukrotnie tańszej skrzynce.

Własne skrzynki na Drakemoonie, czy są opłacalne?

Można również tworzyć własne kompozycje, własne skrzynki, dodając ulubione skiny (min. 5 skinów, max. % na jeden przedmiot wynosi 30%). W zależności od tego co do niej włożymy oraz jaką szansę na drop ustawimy dla danego skina, strona sama wygeneruje nam cenę, jaką musimy zapłacić, aby spróbować swojego szczęścia. Dzięki tworzeniu takich skrzynek możemy jeszcze zarobić, gdyż dostajemy określony zysk z każdej otworzonej przez innych graczy skrzynki.
Własne skrzynki na Drakemoon

Zbugowane skrzynki, 100% wygranej?

Właśnie dzięki nowym kombinacjom skrzynek wiele tysięcy graczy tworzy skrzynki z nazwą "zbugowana", "bug case", "100% profit". O co z nimi chodzi? Według autorów skrzynek w takim pojemniku mamy 100% szansy, aby wydropić skin, który jest niekiedy dwukrotnie droższy od samej skrzynki. Spora grupa osób, która otwiera skrzynki na Drakemoonie wierzy w coś takiego. Niestety nie działa to w taki sposób. Nie ma żadnej gwarancji na to, że uda nam się zarobić na skrzynce. Nie ma 100% szans na profit. Ba! Nie ma nawet 50%, bo przecież jak czytamy wyżej - maksymalny procent dla jednego skina wynosi 30%. Skąd więc takie nazwy skrzynek, skąd takie zainteresowanie? Prawdopodobnie chodzi o to, że ceny takich skrzynek nie są zbyt wysokie, więc ludzie korzystają z opcji otwierania 5 (pięciu) skrzynek w jednym momencie, tym samym zwiększając (w teorii) swoje szanse na powodzenie. Jednak wszystko to jest typowo randomowe. To algorytm losuje liczbę, która jest odpowiednio przypisana do skina, który, znajduje się w skrzynce.
Zbugowane skrzynki na Drakemoon

Kontrakty na Drakemoon

Fajnym dodatkiem ze stony właścicieli strony jest Trade-Up, czyli po prostu Kontrakty. Działają na podobnej zasadzie jak te w CS:GO, jednak tutaj mamy pewność, że otrzymamy skin w granicach podanych na ekranie, dzięki czemu możemy śmiało wymieniać tańsze skiny na jeden, ale konkretny, warty grube pieniądze.
Kontrakty na Drakemoon

Jeśli jesteś zapaleńcem, który nałogowo otwiera skrzynki w CS:GO, zapraszam Cię na stronę Drakemoon, gdzie z kodem promocyjnym możesz otworzyć pierwszą skrzynkę za darmo!


Zobacz również nasze social media:

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.