Tradowanie w CS:GO - Łatwiejszy sposób na wymiany? | Update

nowe tradowanie w cs go


Odbierz darmowe skiny CS:GO - Lista ruletek CS GO darmowe kodyOdbierz darmowe coinsy do betowania w CS:GO


Nowe tradowanie w CS:GO?

Ostatniej nocy w życie wszedł nowy update do CS:GO, który oprócz standardowych poprawek na mapach (głównie na nowej mapie Canals) wniósł cenną ciekawostkę dotyczącą przedmiotów, a właściwie skinów do broni. Czy to ma ułatwić nam tradowanie naszych itemów?

Od teraz wymiany przedmiotów/tradeowanie skinów może być znacznie łatwiejsze. Dlaczego? Otóż dlatego, że dodana została informacja dotycząca tak zwanego "float value" czy "patternu" skina. W przeszłości do takich potrzeb służyły różnego rodzaju wtyczki do przeglądarki/steam czy specjalne witryny internetowe. Valve chciało prawdopodobnie uniezależnić swoją własność od zewnętrznych programów stąd taka a nie inna aktualizacja.

Aktualnie aby sprawdzić float czy pattern należy podejrzeć skina w grze, a następnie w prawym dolnym rogu znajdziemy informacje o stanie naszego skina:

pattern float value info

Dwie pierwsze opcje niezbyt nas interesują. Najważniejszymi elementami są: "Pattern Template" oraz "Wear Rating". To właśnie te dwie statystyki określają jakość skina.
Pattern Template to nic innego jak wygląd różnych wzorów, motywów, przykładowo niebieskich części dla skinów typu Case Hardened czy wygląd noży typu Doppler.
Wear Rating odpowiada natomiast za fizyczną kondycję skina. Im cyfra jest bliższa zeru, typ wygląd/jakość naszej skórki jest lepsza, ładniejsza.

Item Certificate, czy jak ktoś woli Certyfikat przedmiotu to kolejne ułatwienie, kolejny krok w stronę handlarzy, traderów skinami. Valve zaczyna się o to troszczyć, bo niestety dochodzi do coraz większej liczby oszustw czy kradzieży z udziałem ich wirtualnych przedmiotów.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.